Gabinet Stomatologiczny

Dentysta Stomatolog Radom Global DentLeczenie stomatologiczne dzieci stomatologia dziecięca

Pewnie większość z nas pamięta swoje pierwsze wizyty u stomatologa oraz reakcję z dzieciństwa na gabinet dentystyczny czy też biały, lekarski fartuch. Dzieci należą do takiej grupy pacjentów, którym należy poświęcić dużo więcej uwagi oraz troski. Niemiłe wspomnienia dentystyczne mogą ''zaowocować'' lękiem przed dentystą w dorosłym życiu, a co za tym idzie unikaniem wizyt stomatologicznych. Gabinet GlobalDent posiadają w swej ofercie wiele udogodnień, które umożliwiają dziecku oswojenie się z gabinetem i zabawę w leczenie ząbków. Takie wizyty są formą adaptacji, jest to najlepsza droga do zaprzyjaźnienia się dziecka ze stomatologiem. Jedną z najważniejszych kwestii, na którą zwraca się uwagę jest zapobieganie powstawania problemów stomatologicznych, tak zwana profilaktyka. Każdy maluch powinien znajdować się pod stałą opieką stomatologa.

Nasza oferta medyczna

pn–pt:8-17
sobota:8-13

883 705 880 # Globaldent Dentysta Radom Stomatolog GlobalDent jakość pracy Dentysta Radom dla dzieci Nasi partnerzy: Copyright www.globaldent.pl 2015 All rights reserved

Czyszczenie ››
Endodoncja ››
Implantologia ››
Leczenie chirurgiczne ››
Leczenie chorób dziąseł  ››
Leczenie kobiet w ciąży ››
Leczenie dzieci ››
Ortodonta Radom ››
Leczenie próchnicy i profilaktyka ››
Protetyka ››
Wybielanie ››
Znoszenie nadwrażliwości ››
Medycyna estetyczna ››

Nasza pociecha dość wcześnie powinna zapoznać się z gabinetem stomatologicznym. Zaleca się aby pierwsza wizyta odbyła się w pierwszym roku życia, zaraz po pokazaniu się pierwszych mlecznych ząbków. Pierwsza wizyta nie polega jedynie na sprawdzeniu czy rozwój twarzy oraz jamy ustnej postępują w prawidłowy sposób, rodzice otrzymują również cenne wskazówki, które dotyczyć będą pielęgnacji wyrzynających się mleczaków. Wcześniejsze pojawienie się ząbków bądź też ich brak powinno być bezzwłocznie skonsultowane ze stomatologiem.