Gabinet Stomatologiczny

Dentysta Stomatolog Radom Global DentNasi lekarze stomatolodzy

Siłą GlobalDent są specjaliści.

To oni śledzą najnowsze trendy w stomatologii, dokształcają się pod okiem polskich i światowych specjalistów. Mają oni do dyspozycji najnowocześniejszy sprzęt oraz nowoczesne, najwyższej jakości materiały.
Dzięki interdyscyplinarnej współpracy specjalistów gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług, a nasi lekarze sprawiają, że wizyta w gabinecie staje się przyjemnością.

Siłą GlobalDent są specjaliści.

Wykształcenie : Ukończył Akademię Medyczną w Lublinie-Wydział Stomatologii. Swoje umiejętności praktyczne i teoretyczne w dziedzinie stomatologii doskonalił również za granica. Obecnie bierze udział w licznych kursach i szkoleniach.

Specjalność : Implantologia, protetyka, stomatologia estetyczna, zachowawcza, stomatologia dziecięca.
Zainteresowania : Od wielu lat pogłębia zamiłowanie do wędkarstwa. Bardzo chętnie wyrusza na wyprawy w plener by złapać rybę życia.

Lekarz stomatolog Krzysztof Jasiński

Siłą GlobalDent są specjaliści.

Wykształcenie : Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Lublinie- Wydział Stomatologii. Obecnie uczestniczy w licznych kursach doszkalających aby na bieżąco poznawać nowinki stomatologiczne i zapewnić pacjentom leczenie na najwyższym poziomie.
Specjalność : Stomatologia zachowawcza, ortodoncja, stomatologia dziecięca.
Zainteresowania : Wolny czas najchętniej spędza z rodziną i przyjaciółmi. Uwielbia podróże i książki.

Lekarz stomatolog Anna Trębas

Siłą GlobalDent są specjaliści.

Profesjonalna i sympatyczna Asystentka Stomatologiczna.

Dbamy o to, by naszym pacjentom leczenie zębów kojarzyło się z czymś przyjemnym. Rozumiemy ich potrzeby, potrafimy doradzić, wkładamy w naszą pracę serce. Nasz stomatolog podpowie Ci, co możesz zrobić byś czuł się pewniej. Cennik GLOBALDENT również skonstruowany został tak, by uśmiech satysfakcji nie schodził z twarzy pacjentów kliniki. Nasze gabinety wyposażyliśmy w najnowocześniejsze technologie lecznicze i diagnostyczne.

Asystentka stomatologiczna Marzena Ziętala

Dentysta Radom dla dzieci pomożemy… masz pytania

pn–pt:8-17
sobota:8-13

883 705 880 Nasi partnerzy: # Copyright www.globaldent.pl 2015 All rights reserved Nasza oferta medyczna Globaldent Dentysta Radom Stomatolog

Siłą GlobalDent są specjaliści.

Wykształcenie : Ukończył Uniwersytet Medyczny w Lublinie na Wydziale Stomatologii. Obecnie pogłębia wiedzę specjalistyczną na europejskich szkoleniach i kursach.
Specjalność : Bezbolesne leczenie zachowawcze, profilaktyka (szczególnie u dzieci), stomatologia estetyczna.
Dobrze współpracuje z pacjentami odczuwającymi lęk przed dentystą oraz z dziećmi.
Zainteresowania : Podróże, sporty lotnicze.

Lekarz stomatolog Piotr Jasiński

Siłą GlobalDent są specjaliści.

Wykształcenie : Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Lublinie - Wydział Stomatologii. Liczne kursy krajoiwe i zagraniczne. Ukońzyła również studia na Uniwersytecie Warszawskim w ramach kierunku Zarządzanie w ochronie zdrowia.
Pasja nauką odzwierciedla uzyskanie wielu nagród, powstanie kilku prac naukowych oraz kilkudziesięciu publikacji (o tematyce zarówno dentystycznej jak i ogólnej).
Specjalność : Ortodoncja, stomatologia zachowawcza.
Zainteresowania : Podróże, teatr, film, sport głównie pływanie.

Lekarz stomatolog Ilona Król

Higienistka stomatologiczna Magdalena Cichawa

GLOBALDENT to coś więcej niż zwykły dentysta. Dbamy o to, by naszym pacjentom leczenie zębów kojarzyło się z czymś przyjemnym. Stosujemy innowacyjne i zarazem sprawdzone metody leczenia oraz najnowocześniejszy sprzęt.
Zapraszamy na wizytę…