Gabinet Stomatologiczny

Dentysta Stomatolog Radom Global DentLeczenie chorób dziąseł periodontologia

Periodontologia to leczenie chorób przyzębia i błony śluzowej jamy ustnej.

Krwawienie dziąseł w czasie mycia zębów to jeden z pierwszych objawów zapalenia przyzębia. Namnażające się wewnątrz kieszonek dziąsłowych bakterie mogą stać się patogenne jeżeli ich ilość stanie się zbyt duża. Wstępne  leczeni  chorób przyzębia polega na bardzo dokładnym usuwaniu złogów nazębnych, wygładzaniu powierzchni korzeni, zwróceniu uwagi na jakość i szczelność wypełnień oraz kontroli ogólnego stanu uzębienia.

Jeżeli zaniedbamy higienę i wstępne leczenie, a gromadzące się bakterie doprowadzą do niszczenia tkanek utrzymujących ząb w kości, możemy doprowadzić do rozchwiania zębów -  jest to już bardzo  zaawansowany stan  chorobowy. Leczenie w tym przypadku polega na dokładnym wyczyszczeniu kamienia z kieszonek zębowych oraz unieruchomieniu (zszynowaniu) zębów. Zdarza się że niezbędne staje się wykonanie leczenia endodontycznego i różnego rodzaju zabiegów chirurgicznych.

GlobalDent oferuje swoim pacjentom kompleksowe leczenie periodontologiczne od podstawowego instruktażu higieny jamy ustnej, poprzez zabieg usunięcia złogów kamienia nazębnego za pomocą skalera ultradźwiękowego, do specjalistycznych zabiegów chirurgicznych.

Nasza oferta medyczna

pn–pt:8-17
sobota:8-13

883 705 880 # Globaldent Dentysta Radom Stomatolog GlobalDent jakość pracy Dentysta Radom dla dzieci Nasi partnerzy: Copyright www.globaldent.pl 2015 All rights reserved

Czyszczenie ››
Endodoncja ››
Implantologia ››
Leczenie chirurgiczne ››
Leczenie chorób dziąseł  ››
Leczenie kobiet w ciąży ››
Leczenie dzieci ››
Ortodonta Radom ››
Leczenie próchnicy i profilaktyka ››
Protetyka ››
Wybielanie ››
Znoszenie nadwrażliwości ››
Medycyna estetyczna ››