Standard jakości

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Standart

jakości

Najważniejszy jest pacjent i jego wrażenia po wizycie.....

GlobalDent to nowoczesną placówką stomatologiczną, która mieści się w Radomiu przy ul. Narutowicza 1b, wyposażona w najlepszy sprzęt dentystyczny oraz zatrudniająca doświadczonych stomatologów.

Zdajemy sobie sprawę, że wiele osób obawia się wizyty w gabinecie dentystycznym, dlatego zawsze dokładamy starań, aby wizyta przebiegała w miłej atmosferze, a leczenie zostało przeprowadzone sprawnie oraz bezboleśnie.

Naszą pracą chcemy przekonać Państwa, że współczesne leczenie stomatologiczne wcale nie musi kojarzyć się z bólem i może odbywać się komfortowych warunkach.

Komfort i wygoda

Każdy z naszych pacjentów może poczuć się jak gość odwiedzający swoich przyjaciół. Przed wizytą może odprężyć się na wygodnych fotelach, napić się aromatyzowanej kawy, herbaty lub też wody mineralnej. Do dyspozycji pacjentów są różnego rodzaju czasopisma i bezpłatna sieć wi-fi, natomiast w tle gra relaksująca muzyka. Gabinety tak jak i recepcja są klimatyzowane, aby zagwarantować Państwu pełen komfort. Zapewniając przyjazną atmosferę oraz wysoki komfort poczujecie się Państwo odprężeni, a na widok dentysty na Waszych twarzach pojawi się uśmiech.

Stomatologia bez bólu

W naszych gabinetach dbamy o bezbolesność przeprowadanych zabiegów. Pacjenci są otoczeni niezwykłą delikatnością a zarazem profesionalizmem. Posiadamy szeroką paletę znieczuleń odpowiednio dobieranych do potrzeb Pacjenta. Dzięki czemu eliminujemy praktycznie całkowicie ból podczas zabiegów. Bolesne wizyty u dentysty to już mit.

Badania i diagnostyka.

Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem, który umożliwia maksymalne bezpieczeństwo naszych pacjentów oraz szybką i precyzyjną diagnozę. Wykonujemy wszystkie rodzaje zdjęć zaczynając od panoramicznych kończąc na zdjęciach 3D, które umożliwiają precyzyjne planowanie leczenia.

Gabinet przyjazny dzieciom

Gabinet GlobalDent posiada w swej ofercie wiele udogodnień, które umożliwiają dziecku oswojenie się z gabinetem i zabawę w leczenie ząbków. Takie wizyty są formą adaptacji, jest to najlepsza droga do zaprzyjaźnienia się dziecka ze stomatologiem. Jedną z najważniejszych kwestii, na którą zwraca się uwagę, jest zapobieganie powstawania problemów stomatologicznych, tak zwana profilaktyka.

Dowolna forma płatności

Rozliczenie odbywa się gotówką lub też kartą płatniczą. Isnieje możliwość rozłożenia kosztów leczenia na raty. Wszystko to dla zapewnienia przyjaznej atmosfery oraz komfortu. Wiemy jak ważne to aspekty dla każdego pacjenta.

Klimatyzacja

Każdy z naszych pacjentów może poczuć się jak gość odwiedzający swoich przyjaciół. Przed wizytą może odprężyć się na wygodnych fotelach, napić się aromatyzowanej kawy, herbaty lub też wody mineralnej. Do dyspozycji pacjentów są różnego rodzaju czasopisma i bezpłatna sieć wi-fi, natomiast w tle gra relaksująca muzyka. Gabinety tak jak i recepcja są klimatyzowane aby zagwarantować Państwu pełen komfort. Zapewniając przyjzaną atmosferę oraz wysoki komfort poczujecie się Państwo odprężeni a na widok dentysty na Waszych twarzach pojawi się uśmiech.

Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Każdy z naszych pacjentów może poczuć się jak gość odwiedzający swoich przyjaciół. Przed wizytą może odprężyć się na wygodnych fotelach, napić się aromatyzowanej kawy, herbaty lub też wody mineralnej. Do dyspozycji pacjentów są różnego rodzaju czasopisma i bezpłatna sieć wi-fi, natomiast w tle gra relaksująca muzyka. Gabinety tak jak i recepcja są klimatyzowane, aby zagwarantować Państwu pełen komfort. Zapewniając przyjazną atmosferę oraz wysoki komfort poczujecie się Państwo odprężeni, a na widok dentysty na Waszych twarzach pojawi się uśmiech.

GlobalDent to miejsce, gdzie wieloletnie doświadczenie i akademicka wiedza spotyka się z nowoczesną technologią i profesjonalną obsługą.

Naszym pacjentom zapewniamy kompleksową opiekę, obejmującą zarówno profilaktykę jak i leczenie stomatologiczne na najwyższym światowym poziomie.

Możliwość niesienia pomocy stomatologicznej i ortodontycznej i na najwyższym poziomie jest dewizą w naszej praktyce, a szeroki wachlarz dostępnych u nas usług stomatologicznych powoduje kompleksowość opieki często poszukiwaną przez pacjentów.

Dbamy o to, abyś poczuł się komfortowo.

Odtwórz wideo

Diagnostyka w GlobalDent

Do diagnostyki odwiedzających nas pacjentów wykorzystujemy bardzo szeroki wachlarz dostępnych nowoczesnych urządzeń i sprzętu.

W niektórych przypadkach sam pacjent może zobaczyć występujące u niego problemy dzięki podglądowi podczas zabiegu.

Godziny przyjęć

Poniedziałek – Piątek 8.00 – 18.00

Sobota8.00 – 13.00

Przewodnik pacjenta

Bardzo zależy nam na tym, aby każdy pacjent naszego gabinetu czuł się komfortowo.

Czekamy na Twój telefon

883 705 880

GLOBALDENT to coś więcej niż zwykły dentysta. Stosujemy innowacyjne i zarazem sprawdzone metody leczenia oraz najnowocześniejszy sprzęt.

Wdrażamy
najnowsze trendy

w stomatologii

Masz pytania?

Zadzwoń do nas i umów wizytę
883 705 880
Magdalena Cichawa
Higienistka stomatologiczna

Implantologia

Braki w uzębieniu wiążą się z dyskomfortem natury zdrowotnej, estetycznej oraz społecznej. Piękny, zdrowy uśmiech dodaje nam atrakcyjności, sprawia, że jesteśmy pewni siebie i otwarci na kontakty. Obecnie jest również wyznacznikiem pewnego statusu społecznego i zdrowotnego, kształtującym opinię na temat naszej osoby w oczach innych.
Chęć posiadania kompletnego, nienagannego uśmiechu powoduje, że szukamy rozwiązań, które w sposób wygodny i długoterminowy, zastąpią utracone zęby. Taką możliwość zapewniają nam nowoczesne implanty stomatologiczne.

To oni śledzą najnowsze trendy w stomatologii, dokształcają się pod okiem polskich i światowych specjalistów. Mają oni do dyspozycji najnowocześniejszy sprzęt oraz nowoczesne, najwyższej jakości materiały.

Siłą GlobalDent
są specjaliści
implacore
Implant-Direct
blankx
Kol-Dental_logo
jprdan-logo
elmex01

Masz do nas pytania?