monika-golda
GlobalDent-(30)

asystentka stom. Monika Gołda

leczenie_kobiet-stomatolog-radom
Leczenie stomatologiczne
KOBIET W CIĄŻY
W okresie ciąży najistotniejszymi problemami skłaniającymi ciężarną do wizyty w gabinecie stomatologicznym są nasilające się zmiany próchnicze, choroby przyzębia, zwiększona ruchomość zębów, wrażliwość dziąseł na ból i krwawienie, a także przykry zapach z ust.
STOMATOLOGIA_DZIECIECA_RADOM
Stomatologia dziecięca
GABINET PRZYJAZNY DZIECIOM
Gabinet GlobalDent posiadają w swej ofercie wiele udogodnień, które umożliwiają dziecku oswojenie się z gabinetem i zabawę w leczenie ząbków. Takie wizyty są formą adaptacji, jest to najlepsza droga do zaprzyjaźnienia się dziecka ze stomatologiem.
ORTODONCJA-RADOM_02
Leczenie ortodontyczne
ORTODONTA RADOM
Piękny uśmiech z równymi zębami jest uważany za wizytówkę nowoczesnego człowieka. Pomaga on nabrać pewności siebie w życiu codziennym oraz w kontaktach międzyludzkich. Wpływa nie tylko na estetyczny wygląd, ale także na komfort psychiczny i samoocenę.
wybielanie-zebow-radom
Wybielanie zebów
TWÓJ PEWNY UŚMIECH
Barwa zębów ulega zmianie pod wpływem substancji barwnych (pochodzących z kawy, herbaty, tytoniu, pożywienia), które przylegają do powierzchni szkliwa lub wchodzą w skład osadów nazębnych. Kolor zębów zmienia się również z wiekiem, kiedy to dochodzi do zmiany przezierności i koloru zębiny.
IMPLANTY-RADOM
Implantologia
IMPLANTY RADOM
Chęć posiadania kompletnego, nienagannego uśmiechu powoduje, że szukamy rozwiązań, które w sposób wygodny i długoterminowy, zastąpią utracone zęby. Taką możliwość zapewniają nam nowoczesne implanty stomatologiczne.

Zadbaj o swój perfekcyjny uśmiech

Zapisz się na wizytę

883 705 880

Jakość usług oraz komfort Pacjenta to najważniejsze realizowane przez nas cele.

Standard usług

Zdajemy sobie sprawę, że wiele osób obawia się wizyty w gabinecie dentystycznym, dlatego zawsze dokładamy starań, aby wizyta przebiegała w miłej atmosferze, a leczenie zostało przeprowadzone sprawnie oraz bezboleśnie.

Naszą pracą chcemy przekonać Państwa, że współczesne leczenie stomatologiczne wcale nie musi kojarzyć się z bólem i może odbywać się komfortowych warunkach.

Godziny przyjęć

Poniedziałek – Piątek 8.00 – 18.00

Sobota8.00 – 14.00

Przewodnik pacjenta

Bardzo zależy nam na tm aby każdy pacjent naszego gabinetu czuł się komfortowo.

Czekamy na Twój telefon

883 705 880

GLOBALDENT to coś więcej niż zwykły dentysta. Stosujemy innowacyjne i zarazem sprawdzone metody leczenia oraz najnowocześniejszy sprzęt.

implacore
Implant-Direct
blankx
Kol-Dental_logo
jprdan-logo
elmex01

Masz do nas pytania?